"Różni ludzie,

różne potrzeby,

różne rozwiązania"

 

Nasza Misja: 

Tworzymy nową kulturę obsługi klienta. Naszym celem, jest oszczędzanie czasu i pieniędzy klientów. Otaczamy Was pełną opieką począwszy od opracownania rozwiązań finansowych na rozwój działalności , ubezpieczenia życia, zdrowia własnego, pracowników i  rodziny po ubezpieczenie majątku i przypomnieniu o zbliżającym się przeglądzie auta.

 

Poznaj nas, jesteśmy inni

Witamy na naszej stronie

MAZART to oparta na stabilnych fundamentach agencja sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim z wieloletnią praktyką w zakresie udzielania kredytów gotówkowych, hipotecznych i firmowych oraz ubezpieczeń majątkowych i życiowych.

Doświadczenie zdobyte przez lata działalności na rynku bankowości i ubezpieczeń pozwoliło nam stworzyć wyjątkową kulturę organizacji, wyróżniającą się profesjonalizmem oraz dbałością o długofalowe relacje z klientem.

Zajmujemy się kompleksową obsługą kredytową i ubezpieczeniową osób indywidualnych oraz firm. Naszym priorytetem jest wyszukanie oferty najbardziej zblizonej do oczekiwań klienta a zarazem atrakcyjnej cenowo  – a co najważniejsze bez dodatkowych kosztów ze strony Klienta, nasza obsługa jest bezpłatna.


NASZYM WYNAGRODZENIEM SĄ PAŃSTWA REKOMENDACJE

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używaniawraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.


 
 

 

 

You have visited this page times.